رکود ترافیک بزرگراه خراسان رضوی واژگونی ماشین

رکود: ترافیک بزرگراه خراسان رضوی واژگونی ماشین خبر اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کرده اند / مدیر عامل ترابزون اسپور

مدیر عامل کلوب ترابزون اسپور ترکیه می گوید هزاران نفر باعث شدند در وقت نقل و انتقالات، قیمت مدافع استقلال عوض کردن کند ولی من حاضر نیستم بازیکنی را سه برابر قیم

دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کرده اند / مدیر عامل ترابزون اسپور

مدیر عامل ترابزون اسپور: دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کرده اند

عبارات مهم : ترکیه

مدیر عامل کلوب ترابزون اسپور ترکیه می گوید هزاران نفر باعث شدند در وقت نقل و انتقالات، قیمت مدافع استقلال عوض کردن کند ولی من حاضر نیستم بازیکنی را سه برابر قیمت واقعی اش خریداری کنم.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت ترکیه ای هابر61 ، احمت آقااوغلو، مدیر عامل کلوب ترابزون اسپور ترکیه در گفت وگو با این سایت، راجع به انتقال مجید حسینی به تیمش، اظهار کرد: من دیگر نمی خواهم به طوری وارد بازار نقل و انتقالات شوم که در گذشته و مدیران قبلی به آن صورت بازیکن می خریدند.

وی ادامه داد: راجع به مجید حسینی اتفاقات متفاوتی در حال رخ دادن هست. هزاران نفر در وقت نقل و انتقالات باعث شده است اند که قیمت این مدافع جوان و 22 ساله عوض کردن کند. روی حرف من با آنها است که بدانند دوران دلالی به آخر رسیده هست. من هیچ گاه نمی گذارم که نقل و انتقالات به این شکل صورت بپذیرد. زمانی که می توانم بازیکن را با قیمت واقعی اش بخرم، چه دلیلی دارد سه برابر آن هزینه کنم.

دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کرده اند / مدیر عامل ترابزون اسپور

واژه های کلیدی: ترکیه | بازیکن | ترابزون | مدافع استقلال | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz